MÖBLER / Bord / Salongsbord 10112122
nr 1011 2122
Salongsbord
1890-tal, slitage, längd: 98 cm, djup: 55 cm, höjd: 71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:29:55
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)